Nijerya

Bir süredir blog’a hiçbir şey yazamadığım için içimde bir huzursuzluk var. İşler bu dönem çok yoğun ve geçen hafta Moskova’ya gitmem gerektiği için fırsat bulup da herhangi bir şey yazamadım Blog’a. Ancak bu süre zarfında, çok güzel bir iki kitap bitirdim ve yine çok güzel üç film izledim. Bunlarla ilgili yazıları, ilk boş vaktimde yazacak ve yayınlayacağım. Bu filmlerden birisi Salı akşamı sinemada Çağla ile birlikte izlediğim Üç Silahşörler (3D versiyonuydu ve inanılmaz keyifliydi). Diğer ikisi ise evde, yeni almış olduğum mkv playerda üstün bir görüntü kalitesi ile Ali Pusat’ın arşivini benimle paylaşmış olması sayesinde izlediğim The Greatest Game Ever Played ve The Red Violin. Kitaplar ise, Jasper Kent’in Danilov Beşlemesi’nin ikinci kitabı olan On Üç Yıl Sonra ve Suzanne Collins’in Açlık Oyunları serisinin ilk kitabı olan Açlık Oyunları. Kitaplar da, filmler de çok güzeldi. Sakin bir zamanda ilgili yazıları yazacağım.

Mkv player ile ilgili de bir cümle yazmak istiyorum. Herkes WD (Western Digital) öneriyordu ancak tesadüf eseri Bimeks’te Philips’in bir modelini görüp aldım. Son derece memnunum Philips Mkv Player’dan. Üstelik WD’nin yarı fiyatına, 110 TL civarına Bimeks’te bulmak mümkün..

Gelelim başlığa ve resme.. Öyle sanıyorum ki, genellikle Rusya ve Ukrayna gibi güzel ülkelerde olmamı çekemeyen insanların nazarına geldim ve yarın sabahtan yaklaşık 1 hafta sürecek bir Afrika seyahatine gidiyorum.

İstikamet Nijerya..! İş açısından yoğun bir gündemim olacaksa da, bol bol not tutup, döndüğümde bu notları mutlaka Blog’da paylaşacağım. Ve elbette hem seyahat, hem de boş vakitlerimde Kindle’ım yanımda, biricik kurtarıcım olacak :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Hit Counter provided by Best Seo Packages